Zoals je weet zijn er volgend jaar maart gemeenteraadsverkiezingen. Dat betekent dat er een hoop werk te doen valt voordat de verkiezingscampagne van start gaat. We hopen dat je hieraan mee wilt werken.

Als je in de kandidatencommissie wil zitten, laat het ons weten. De kandidatencommissie stelt de kandidatenlijst samen en bepaalt in eerste instantie de volgorde van de lijst.

We zoeken ook leden die al of niet verkiesbaar op de kandidatenlijst willen staan (anders heeft de kandidatencommissie niets te doen...). We hebben nu één GroenLinkser in de gemeenteraad, maar we denken/hopen  dat we in de volgende raadsperiode misschien wel twee zetels halen. Voor mensen die overwegen of ze op de kandidatenlijst willen staan, bieden wij bij voldoende belangstelling een cursus aan, zodat je, mocht je gekozen worden, weet hoe een gemeenteraad werkt. Als je dit wat lijkt, laat het weten. Je kunt natuurlijk ook voordat je je aanmeldt contact opnemen met Jan Eichhorn. Hij kan je alles vertellen over het functioneren van de raad en hoe het is om raadslid te zijn.